NietrzeĹşwy kierowca doprowadziĹ do wypadku w Wierchlesiu. MiaĹ prawie 2 promile alkoholu
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "NietrzeĹşwy kierowca doprowadziĹ do wypadku w Wierchlesiu. MiaĹ prawie 2 promile alkoholu",
w którym piszą, że
"Do szpitala trafiĹa 31-letnia kierujÄ
ca oplem po zderzeniu z volkswagenem w Wierchlesiu. Jak ustalili policjanci, sprawca wypadku byĹ nietrzeĹşwy i miaĹ w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Do wypa (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.