Nietrzeźwy kierowca doprowadził do wypadku w Wierchlesiu. Miał prawie 2 promile alkoholu

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "NietrzeĹşwy kierowca doprowadził do wypadku w Wierchlesiu. Miał prawie 2 promile alkoholu",

w którym piszą, że "Do szpitala trafiła 31-letnia kierująca oplem po zderzeniu z volkswagenem w Wierchlesiu. Jak ustalili policjanci, sprawca wypadku był nietrzeĹşwy i miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Do wypa (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.